Kategorie
»O MercateoWitamy! Login
Moje Mercateo
Koszyk zakupów
 
 
 >  >  > Accessory

  Accessory (136 artykułów)

Poniższe filtry pomogą udoskonalić listę artykułów zgodnie z Twoimi wytycznymi.:
Filtruj: Cena oddoPLN  Słowo kluczowe 
  • Producent:
  • HP (136)
Wyświetl
☐
☐
☐
☐
Fotografia
Zamów
Dual 8GB micro SD enterprise midline USB Kit V3 (1 Oferta) 
Dual 8GB micro SD enterprise midline USB Kit V3
HP
870891-001
od PLN 445,50*
za szt.
 
 szt.
Hewlett Packard Enterprise 726536-B21 Wewnętrzny DVD-ROM Czarny dysk optyczny (2 ofert) 
Napęd DVDR/W może odczytywać dane z płyt DVD o pojemności od 4,7 GB do 8,5 GB. Może także odczytywać standardowe tłoczone nośniki CD-R i CD-RW. Ten napęd obsługuje zapis na nośnikach CD-R, CD-RW, D...
HP
726536-B21
od PLN 266,05*
za szt.
 
 szt.
HP
221692-B23
od PLN 253,04*
za szt.
 
 szt.
HP
716191-B21
od PLN 281,93*
za szt.
 
 szt.
Hewlett Packard Enterprise 661618-B21 zestaw montażowy (2 ofert) 
Moduły mocowania napędu
HP
661618-B21
od PLN 390,54*
za szt.
 
 szt.
Hewlett Packard Enterprise 32GB SD 32GB SDHC Klasa 10 pamięć flash (1 Oferta) 
HP oferuje kilka wydajnych zestawów nośników pamięci flash dla klientów wymagających rozruchu z urządzeń flash. Formaty obejmują USB Key, SD Card i MicroSD, co pozwala na elastyczność obsługi narzę...
HP
700136-B21
od PLN 439,83*
za szt.
 
 szt.
HP 32GB USB Secure Digital High Capacity (SDHC) flash media drive card (1 Oferta) 
HP 32GB USB Secure Digital High Capacity (SDHC) flash media drive card , supportet for ProLiant ML310e Gen8, ML310e Gen8 Base, ML310e Gen8 Entry, ML310e Gen8 Performance
HP
704501-001
od PLN 441,76*
za szt.
 
 szt.
HPE - Klatka na dyski twarde - 3.5" - dla ProLiant DL320 G5p (1 Oferta) 
HPE - Klatka na dyski twarde - 3.5" - dla ProLiant DL320 G5p
HP
450434-B21
od PLN 533,13*
za szt.
 
 szt.
HP 5m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable (3 ofert) 
HP5m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
HP
AJ836A
od PLN 127,48*
za szt.
 
 szt.
HP
221692-B22
od PLN 166,80*
za szt.
 
 szt.
HP - Kabel sieciowy - microGiGaCN do microGiGaCN - 7 m - dla HP 4x InfiniBand (1 Oferta) 
HP - Kabel sieciowy - microGiGaCN do microGiGaCN - 7 m - dla HP 4x InfiniBand
HP
AB353A
od PLN 400,74*
za szt.
 
 szt.
Hewlett Packard Enterprise 768857-B21 Carrier panel panel drive bay (4 ofert) 
Zestawy płyt montażowych/do rozbudowy napędów dla serwerów HP ProLiant
HP
768857-B21
od PLN 644,88*
za szt.
 
 szt.
Hewlett Packard Enterprise DL380 Gen9 8SFF Bay1 Cage/Backplane Kit Carrier panel (3 ofert) 
Zestawy płyt montażowych/do rozbudowy napędów dla serwerów HP ProLiant
HP
719067-B21
od PLN 847,48*
za szt.
 
 szt.
HP 8-bay Small Form Factor (SFF) drive cage - (1 Oferta) 
HP 8-bay Small Form Factor (SFF) drive cage - For adding eight additional SFF drives (8+8-bay configuration) in place of the DVD drive module
HP
668038-001
od PLN 776,14*
za szt.
 
 szt.
HP 8-bay hot-plug small form factor (SFF) hard drive cage assembly (2 ofert) 
HP 8-bay hot-plug small form factor (SFF) hard drive cage assembly - Includes the metal cage structure and the backplane board - Mounts in the front of the server
HP
780971-001
od PLN 784,27*
za szt.
 
 szt.
Dalej
Liczba artykułów na stronie: 10   15   20   50   100    strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Dalej
* Ceny oznaczone gwiazdką są cenami netto i nie zawierają obowiązującej stawki VAT.
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorstw, osób prowadzących działalność gospodarczą i wykonujących wolne zawody.
© 1999-2018 Mercateo Polska Sp. z o.o.