Kategorie
»O MercateoWitamy! Login
Moje Mercateo
Koszyk zakupów
 
 
 >  >  > OEM

  OEM (1 038 artykułów)

Poniższe filtry pomogą udoskonalić listę artykułów zgodnie z Twoimi wytycznymi.:
Filtruj: Cena oddoPLN  Słowo kluczowe 
Wyświetl
☐
☑
☐
☐
Fotografia
Zamów
3COM 3CGBIC92 compatible 1 Gigabit LX GBIC Transceiver | 10km SM 1310nm (1 Oferta) 
3COM 3CGBIC92 compatible 1 Gigabit LX GBIC Transceiver | 10km SM 1310nm
1
3Com
3CGBIC92-C
od PLN 158,5873*
za szt.
 
 szt.
3COM 3CGBIC93 compatible 1 Gigabit Copper GBIC Transceiver | 100m 1000 BASE-T (1 Oferta) 
3COM 3CGBIC93 compatible 1 Gigabit Copper GBIC Transceiver | 100m 1000 BASE-T
1
3Com
3CGBIC93-C
od PLN 243,5081*
za szt.
 
 szt.
3COM 3CGBIC97 compatible 1 Gigabit ZX GBIC Transceiver | 80km SM 1550nm (1 Oferta) 
3COM 3CGBIC97 compatible 1 Gigabit ZX GBIC Transceiver | 80km SM 1550nm
1
3Com
3CGBIC97-C
od PLN 1 141,94*
za szt.
 
 szt.
3COM 3CSFP81 compatible 100Mbit FX SFP Transceiver | 2km MM 1310nm (1 Oferta) 
3COM 3CSFP81 compatible 100Mbit FX SFP Transceiver | 2km MM 1310nm
1
3Com
3CSFP81-C
od PLN 150,47*
za szt.
 
 szt.
3COM 3CSFP9-81 compatible 100Mbit FX SGMII SFP Transceiver | 2km MM 1310nm (1 Oferta) 
3COM 3CSFP9-81 compatible 100Mbit FX SGMII SFP Transceiver | 2km MM 1310nm
1
3Com
3CSFP9-81-C
od PLN 278,331*
za szt.
 
 szt.
3COM 3CSFP92 compatible 1 Gigabit LX SFP Transceiver | 10km SM 1310nm (1 Oferta) 
3COM 3CSFP92 compatible 1 Gigabit LX SFP Transceiver | 10km SM 1310nm
1
3Com
3CSFP92-C
od PLN 151,031*
za szt.
 
 szt.
3COM 3CSFP93 compatible 1 Gigabit Copper SFP Transceiver | 100m 10/100/1000Mbit/s CAT-5 (1 Oferta) 
3COM 3CSFP93 compatible 1 Gigabit Copper SFP Transceiver | 100m 10/100/1000Mbit/s CAT-5
1
3Com
3CSFP93-C
od PLN 207,8608*
za szt.
 
 szt.
3COM 3CSFP97 compatible 1 Gigabit ZX SFP Transceiver | 80km SM 1550nm (1 Oferta) 
3COM 3CSFP97 compatible 1 Gigabit ZX SFP Transceiver | 80km SM 1550nm
1
3Com
3CSFP97-C
od PLN 574,409*
za szt.
 
 szt.
3COM 3CXFP92 compatible 10Gigabit LR XFP Transceiver | 10km SM 1310nm (1 Oferta) 
3COM 3CXFP92 compatible 10Gigabit LR XFP Transceiver | 10km SM 1310nm
1
3Com
3CXFP92-C
od PLN 921,60*
za szt.
 
 szt.
3COM 3CXFP94 compatible 10Gigabit & STM64 SR XFP Transceiver | 300m MM 850nm (1 Oferta) 
3COM 3CXFP94 compatible 10Gigabit & STM64 SR XFP Transceiver | 300m MM 850nm
1
3Com
3CXFP94-C
od PLN 689,293*
za szt.
 
 szt.
3COM 3CXFP96 compatible 10Gigabit & STM64 ER XFP Transceiver | 40km SM 1550nm (1 Oferta) 
3COM 3CXFP96 compatible 10Gigabit & STM64 ER XFP Transceiver | 40km SM 1550nm
1
3Com
3CXFP96-C
od PLN 2 460,48*
za szt.
 
 szt.
A10networks AXSK-CSFP-COP compatible 1 Gigabit Copper SFP Transceiver | 100m 10/100/1000Mbit/s CAT-5 (1 Oferta) 
A10networks AXSK-CSFP-COP compatible 1 Gigabit Copper SFP Transceiver | 100m 10/100/1000Mbit/s CAT-5
1
A10networks
AXSK-CSFP-COP-C
od PLN 207,7808*
za szt.
 
 szt.
A10networks AXSK-CSFP-LR compatible 1 Gigabit LX SFP Transceiver | 10km SM 1310nm (1 Oferta) 
A10networks AXSK-CSFP-LR compatible 1 Gigabit LX SFP Transceiver | 10km SM 1310nm
1
A10networks
AXSK-CSFP-LR-C
od PLN 150,971*
za szt.
 
 szt.
A10networks AXSK-QSFP-SR compatible 40Gigabit SR4 QSFP+ Transceiver 100m MM 850nm (1 Oferta) 
A10networks AXSK-QSFP-SR compatible 40Gigabit SR4 QSFP+ Transceiver 100m MM 850nm
1
A10networks
AXSK-QSFP-SR-C
od PLN 1 382,94*
za szt.
 
 szt.
A10networks AXSK-SFP+ LR compatible 10Gigabit & STM64 LR SFP+ Transceiver | 10km SM 1310nm (1 Oferta) 
A10networks AXSK-SFP+ LR compatible 10Gigabit & STM64 LR SFP+ Transceiver | 10km SM 1310nm
1
A10networks
AXSK-SFP+LR-C
od PLN 632,123*
za szt.
 
 szt.
A10networks AXSK-SFP+ SR compatible 10Gigabit & STM64 SR SFP+ Transceiver | 300m MM 850nm (1 Oferta) 
A10networks AXSK-SFP+ SR compatible 10Gigabit & STM64 SR SFP+ Transceiver | 300m MM 850nm
1
A10networks
AXSK-SFP+SR-C
od PLN 313,0283*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061000204 compatible Multirate DWDM SFP Transceiver | 100km 29dB SM C53 1535.04 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061000204 compatible Multirate DWDM SFP Transceiver | 100km 29dB SM C53 1535.04 DDM/DOM
1
ADVA
61000204-C
od PLN 3 089,8047*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061701801 compatible 10Gigabit LR XFP Transceiver | 10km SM 1310nm (1 Oferta) 
ADVA 0061701801 compatible 10Gigabit LR XFP Transceiver | 10km SM 1310nm
1
ADVA
61701801-C
od PLN 919,42*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061701811 compatible 10Gigabit & STM64 LR XFP Transceiver | 10km SM 1310nm (1 Oferta) 
ADVA 0061701811 compatible 10Gigabit & STM64 LR XFP Transceiver | 10km SM 1310nm
1
ADVA
61701811-C
od PLN 920,51*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061701825 compatible 10Gigabit & STM64 SR XFP Transceiver | 300m MM 850nm (1 Oferta) 
ADVA 0061701825 compatible 10Gigabit & STM64 SR XFP Transceiver | 300m MM 850nm
1
ADVA
61701825-C
od PLN 690,653*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702401 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C60 1529.55 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702401 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C60 1529.55 DDM/DOM
1
ADVA
61702401-C
od PLN 3 308,583*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702402 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C59 1530.33 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702402 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C59 1530.33 DDM/DOM
1
ADVA
61702402-C
od PLN 3 313,813*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702403 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C58 1531.12 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702403 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C58 1531.12 DDM/DOM
1
ADVA
61702403-C
od PLN 3 312,503*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702404 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C57 1531.90 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702404 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C57 1531.90 DDM/DOM
1
ADVA
61702404-C
od PLN 3 320,353*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702405 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C55 1533.47 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702405 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C55 1533.47 DDM/DOM
1
ADVA
61702405-C
od PLN 3 307,273*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702406 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C54 1534.25 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702406 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C54 1534.25 DDM/DOM
1
ADVA
61702406-C
od PLN 3 308,583*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702407 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C53 1535.04 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702407 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C53 1535.04 DDM/DOM
1
ADVA
61702407-C
od PLN 3 308,583*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702408 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C52 1535.82 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702408 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C52 1535.82 DDM/DOM
1
ADVA
61702408-C
od PLN 3 315,123*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702409 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C50 1537.40 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702409 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C50 1537.40 DDM/DOM
1
ADVA
61702409-C
od PLN 3 309,893*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702410 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C49 1538.19 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702410 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C49 1538.19 DDM/DOM
1
ADVA
61702410-C
od PLN 3 249,733*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702411 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C48 1538.98 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702411 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C48 1538.98 DDM/DOM
1
ADVA
61702411-C
od PLN 3 308,583*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702412 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C47 1539.77 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702412 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C47 1539.77 DDM/DOM
1
ADVA
61702412-C
od PLN 3 315,123*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702413 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C45 1541.35 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702413 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C45 1541.35 DDM/DOM
1
ADVA
61702413-C
od PLN 3 309,893*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702414 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C44 1542.14 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702414 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C44 1542.14 DDM/DOM
1
ADVA
61702414-C
od PLN 3 312,503*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702415 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C43 1542.94 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702415 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C43 1542.94 DDM/DOM
1
ADVA
61702415-C
od PLN 3 315,123*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702416 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C42 1543.73 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702416 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C42 1543.73 DDM/DOM
1
ADVA
61702416-C
od PLN 3 308,583*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702417 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C38 1546.92 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702417 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C38 1546.92 DDM/DOM
1
ADVA
61702417-C
od PLN 3 252,433*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702418 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C37 1547.72 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702418 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C37 1547.72 DDM/DOM
1
ADVA
61702418-C
od PLN 3 319,043*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702419 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C36 1548.51 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702419 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C36 1548.51 DDM/DOM
1
ADVA
61702419-C
od PLN 3 309,893*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702420 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C35 1549.32 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702420 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C35 1549.32 DDM/DOM
1
ADVA
61702420-C
od PLN 3 320,353*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702421 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C33 1550.92 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702421 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C33 1550.92 DDM/DOM
1
ADVA
61702421-C
od PLN 3 307,273*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702422 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C32 1551.72 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702422 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C32 1551.72 DDM/DOM
1
ADVA
61702422-C
od PLN 3 307,273*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702423 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C31 1552.52 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702423 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C31 1552.52 DDM/DOM
1
ADVA
61702423-C
od PLN 3 308,583*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702424 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C30 1553.33 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702424 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C30 1553.33 DDM/DOM
1
ADVA
61702424-C
od PLN 3 313,813*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702425 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C28 1554.94 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702425 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C28 1554.94 DDM/DOM
1
ADVA
61702425-C
od PLN 3 317,733*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702426 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C27 1555.75 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702426 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C27 1555.75 DDM/DOM
1
ADVA
61702426-C
od PLN 3 313,813*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702427 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C26 1556.55 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702427 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C26 1556.55 DDM/DOM
1
ADVA
61702427-C
od PLN 3 319,043*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702428 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C25 1557.36 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702428 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C25 1557.36 DDM/DOM
1
ADVA
61702428-C
od PLN 3 315,123*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702429 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C23 1558.98 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702429 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C23 1558.98 DDM/DOM
1
ADVA
61702429-C
od PLN 3 312,503*
za szt.
 
 szt.
ADVA 0061702430 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C22 1559.79 DDM/DOM (1 Oferta) 
ADVA 0061702430 compatible 4G Fibre Channel DWDM SFP Transceiver | 80km 26dB SM C22 1559.79 DDM/DOM
1
ADVA
61702430-C
od PLN 3 317,733*
za szt.
 
 szt.
Dalej
Liczba artykułów na stronie: 10   15   20   50   100    strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   21   Dalej
* Ceny oznaczone gwiazdką są cenami netto i nie zawierają obowiązującej stawki VAT.
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorstw, osób prowadzących działalność gospodarczą i wykonujących wolne zawody.