Kategorie
»O MercateoWitamy! Zaloguj się
Moje Mercateo
Koszyk zakupów
 
 
Produktmedley

Witamy w świecie marki V7!

Logo V7

Produkty V7 są wysokiej jakości i stylowe produkty i nie są drogie. Aby każdy mógł korzystać z najnowszych technologii, czynimy akcesoria techniczne bardziej przystępnymi cenowo.

Jako Ingram Micro, my stoimy za naszymi produktami V7, zapewniamy wydajność produkcyjną, globalną i operacyjną, a dzięki elastyczności pozostajemy na czele zapotrzebowania konsumentów. Nasze surowe wytyczne dotyczące ochrony środowiska i pracy, które spełniamy jako oddział firmy z listy Fortune 50, wymagają od naszych partnerów produkcyjnych i logistycznych najwyższych standardów.
Możecie być więc Państwo pewni, że poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność wobec środowiska i naszych pracowników.

Ta koncepcja jest podstawą naszego sukcesu od ponad 20 lat i znajduje odzwierciedlenie w zadowoleniu klientów w 160 krajach na całym świecie.
Jesteśmy oddani technologii i zawsze dążymy do jakości, wydajności i wartości dodanej.* Ceny oznaczone gwiazdką są cenami netto i nie zawierają obowiązującej stawki VAT.
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorstw, osób prowadzących działalność gospodarczą i wykonujących wolne zawody.