Kategorie
»O MercateoWitamy! Login
Moje Mercateo
Koszyk zakupów
 
 

Teleskopowa drabina platformowa ,z aluminium


Liczba:  szt.  
Informacje o produktach
Teleskopowa drabina platformowa
Teleskopowa drabina platformowa
Nr artykułu:
     1076-486072
Producent:
     Zarges
Nr producenta:
     41325
EAN/GTIN:
     4003866413256
Słowa kluczowe:
Drabina podestowa
Drabina platformowa
Drabiny podestowe
Teleskopowa drabina platformowa, z aluminium, 5 szczebli bez podpór.

Elastyczna - z platformą z regulacją wysokości. Wygodna pozycja stojąca - dzięki dużej platformie. Bezpieczna praca - dzięki umieszczonej dookoła balustradzie. Składana - łatwy transport i wygodne przechowywanie.

Ta teleskopowa drabina platformowa marki ZARGES wyróżnia się dużą powierzchnią stania o wym. 665 mm x 440 mm z 7-krotnie klejonej sklejki. Balustrada i listwa na wysokości kolan gwarantują maksymalne bezpieczeństwo pracy i wygodną pozycję stojącą. Łatwa regulacja wysokości na zasadzie obowiązującej w drabinie rozsuwanej, dzięki czemu za pomocą jednej drabiny platformowej można ustawiać różne wysokości. Dwie rolki bieżne ułatwiają przesuwanie drabiny, również w stanie zmontowanym. Poręcze i balustrady są automatycznie rozkładane przy montażu. W stanie złożonym ta drabina platformowa wyróżnią się kompaktowymi wymiarami, które ułatwiają transport i przechowywanie. Szczeble są na stałe połączone z podłużnicami przez wysokiej jakości wywinięcie ZARGES. Wymienne stopki z tworzywa zapewniają stabilność drabiny, która może być również przemieszczana po schodach. Od 7 szczebli z podporami stabilizującymi. W zastosowaniach zewnętrznych wymagane są 4 balasty, każdy o wadze 10 kg. Wyprodukowano wg EN 131-7.

Wersja odprowadzająca ładunki elektrostatyczne, wersja z wbudowanymi drzwiami zabezpieczającymi oraz balasty do zastosowań zewnętrznych dostępne na zapytanie.
Dalsze informacje:
Materiał szkieletu:
aluminium
Kolor szkieletu:
aluminium
Szer. platformy:
440 mm
Głęb. platformy:
665 mm
Wejście:
jednostronne
Wersja wejścia:
szczeble
Dalsze słowa kluczowe: ZARGES, Drabina, Drabiny, Drabina aluminiowa, Drabiny aluminiowe, Drabina i podest, Drabiny i podesty, Drabiny platformowe, Drabina platformowa z aluminium, Drabiny platformowe z aluminium, Drabina szczeblowa, Drabiny szczeblowe, Drabina teleskopowa, Drabiny teleskopowe, Drabina z platformą bezpieczeństwa, Drabiny z platformą bezpieczeństwa, Drabina z platformą teleskopową, Drabiny z platformą teleskopową
Przegląd warunków1
Termin dostawy
Stan magazynu
Cena
od PLN 6 228,57*
  
Cena obowiązuje od 2 szt.
Wybierz osobiście warunki zakupu
Poleć artykułZapamiętaj artykuł
Ceny ruchome
Liczba zamawianego produktu
Netto
Brutto
Jednostka
1 szt.
PLN 6 284,61*
PLN 7 730,07
za szt.
od 2 szt.
PLN 6 228,57*
PLN 7 661,14
za szt.
* Ceny oznaczone gwiazdką są cenami netto i nie zawierają obowiązującej stawki VAT.
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorstw, osób prowadzących działalność gospodarczą i wykonujących wolne zawody.