Kategorie
»O MercateoWitamy! Login
Moje Mercateo
Koszyk zakupów
 
 

Podnośnik paletowy ,widły stałe


Liczba:  szt.  
Informacje o produktach
Podnośnik paletowy
Podnośnik paletowy
Nr artykułu:
     1076-968795
Producent:
     SECO
Nr producenta:
     M-968795-PX001
EAN/GTIN:
     4260285073731
Słowa kluczowe:
Sztaplarka hydrauliczna
Sztaplarki hydrauliczne
Podnośnik hydrauliczny
Słupkowy podnośnik hydrauliczny
Podnośnik paletowy, widły stałe, nośność 800 kg.

Ze stałymi widłami. Podnoszenie palet i pojemników kratowych. Masywny, odporny na zużycie, precyzyjny profil podnośnika ze stali.

Na skutek głębokiego schylania się lub skręcania pleców podczas załadunku i rozładunku palet i pojemników kratowych, może dojść do przeciążenia pleców. Przy pomocy podnośników paletowych towar jest podnoszony na odpowiednią wysokość, redukując obciążenie do minimum. Kompaktowa konstrukcja ułatwia ustawianie w miejscu pracy. Specjalnie z przedłużonymi widłami dla zapewnienia stabilnego zamocowania pojemnika kratowego. Niewymagające konserwacji rolki prowadzące i zamknięty, prawie nie wymagający konserwacji system hydrauliczny. Swobodnie poruszające się kółka skrętne z poliuretanu umożliwiające precyzyjne manewrowanie, oba kółka skrętne z ustalaczem.

Uwaga Należy zabezpieczyć ładunek przed zsunięciem. Idealne są palety z okrawędziowaniem. Należy zwrócić uwagę na środek ciężkości ładunku. Wys. pojemnika 500 mm.
Dalsze informacje:
Napęd podnośnika:
hydraulika ręczna
Nośność:
800 kg
Szer. wideł:
150 mm
Zakres podnoszenia:
88 - 920 mm
Szer. nośna:
540 mm
Dł. wideł:
1220 mm
Dalsze słowa kluczowe: Słupkowe podnośniki hydrauliczne, podnośnik hydrauliczny, Podnośnik paletowy, Podnośniki paletowe, Podnoszący wózek nożycowy, Podnoszące wózki nożycowe, Urządzenie podnoszące, Urządzenia podnoszące
Przegląd warunków1
Termin dostawy
Stan magazynu
Cena
PLN 7 002,86*
Wybierz osobiście warunki zakupu
Poleć artykułZapamiętaj artykuł
* Ceny oznaczone gwiazdką są cenami netto i nie zawierają obowiązującej stawki VAT.
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorstw, osób prowadzących działalność gospodarczą i wykonujących wolne zawody.