Kategorie
»O MercateoWitamy! Login
Moje Mercateo
Koszyk zakupów
 
 
 Wpływ epidemii koronawirusa na stabilność łańcucha dostaw. Aktualne informacje

Czarny Nie Nie Tkanina Krzesło do układania w stos RS PRO


Liczba:  szt.  
Informacje o produktach
Product Image
Product Image
Nr artykułu:
     1091E-180-9722
Producent:
     RS Pro
Nr producenta:
     1809722
EAN/GTIN:
     5059045056461
Słowa kluczowe:
Fotel konferencyjny
Fotele konferencyjne
Krzesło sztaplowane
Krzesła sztaplowane
Typ krzesła = Krzesło do układania w stos
Kołowy = Nie
Regulowana wysokość = Nie
Regulowany tył = Nie
Kolor = Czarny
Materiał uszczelki = Tkanina

Przewodniczący Konferencji RS PRO Ten fotel konferencyjny, opracowany przez naszą zaufaną i wysoce niezawodną markę RS PRO, jest wyposażony w miękkie, Durable fotel i oparcie oraz zapewnia doskonały komfort. Krzesło konferencyjne RS PRO jest odpowiednie dla wielu środowisk, takich jak sala konferencyjna, recepcja, sala konferencyjna i wiele innych. RS PRO to szybkie i łatwe rozwiązanie do siedzenia dzięki lekkiej, przenośnej konstrukcji. RS PRO można również łączyć w stosy, dzięki czemu można wygodnie i bezpiecznie układać krzesła, aby zaoszczędzić miejsce, gdy nie jest używane. Charakterystyka i zalety • Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca najwyższy komfort i zachowanie ciała • Siedzisko z ususzoną tapicerką i oparcie o wysokiej grubości pokryte trwałym Durable materiałem • Samomontowany • Dostępne są opcjonalne ramiona • Stylowa czarna ramka Jakiego typu krzesło należy używać? RS PRO oferuje szeroki zakres ergonomicznych krzeseł i mebli zaprojektowanych tak, aby utrzymać właściwą pozycję i komfort przez cały dzień. Wymagany typ krzesła zależy od środowiska pracy, w którym będzie używany. Na przykład standardowe obrotowe krzesło do biurka jest idealne do użytku przy biurku, a luksusowe krzesło z skórzaną lub z tkaniny faux jest najlepiej dostosowane do sali posiedzeń. Inne rodzaje krzeseł obejmują: • Szkaty do rozkładania - idealne w przypadku, gdy wymagany jest wyższy fotel • klęczące katedry - do siedzenia w pozycji, w której uda opadają, tak że część masy ciała jest podtrzymywana przez skurcze. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby zmniejszyć obciążenie pleców. • Pióry laboratoryjne najlepiej przystosowane do pracy w laboratoriach i szpitalach, ponieważ posiadają czyste, czyste pokrywy winylowe lub poliuretanowe. TOP • Pióry starkowe - tradycyjne fotele z 4 nóżkami, zaprojektowane do łatwego przechowywania. Są one popularne w salach konferencyjnych. • Stoolki - krzesła bez oparcia i z regulacją wysokości. • Pióry typistyczne - podobne do krzeseł biurowych. Jednakże zwykle mają one wyższe oparcie i nie mają podłokietników, aby ułatwić pisanie. Z jakiego materiału pochodzi krzesło? Krzesła są wykonane z różnych materiałów, takich jak tkanina, skóra lub plastik, każdy zaprojektowany z myślą o komforcie i trwałości w wymaganym środowisku. Fotel konferencyjny RS PRO jest wyposażony w wygodne, amortyzowane siedzisko i oparcie pokryte Durable, czarny materiał, zapewniający doskonały komfort. Zalety krzesła konferencyjnego? Krzesła konferencyjne są bardzo uniwersalne i mogą być używane w różnych środowiskach. Durable, lekki design pozwala na umieszczenie fotela w dowolnym miejscu, zapewniając wygodne miejsce na konferencję, poczekalnię i wiele innych. Czy można korzystać z sal konferencyjnych? RS PRO można bezpiecznie ustawiać krzesło konferencyjne, zapobiegając obrażeniom ciała przy jednoczesnym oszczędzaniu miejsca. Czy można regulować wysokość ? Wysokość na krzesłach konferencyjnych RS PRO nie może być regulowana.
Dalsze słowa kluczowe: Krzesła z możliwością układania w stosie, Krzesło z możliwością układania w stosie, fotel konferencyjny, 1809722, Artykuły biurowe, Meble i akcesoria biurowe, Krzesła biurowe, RS PRO, 1500
Przegląd warunków1
Termin dostawy
Stan magazynu
Cena
Jest w magazynie Jest w magazynie
od PLN 205,53*
  
Cena obowiązuje od 20 szt.
Wybierz osobiście warunki zakupu
Poleć artykułZapamiętaj artykuł
Ceny ruchome
Liczba zamawianego produktu
Netto
Brutto
Jednostka
1 szt.
PLN 226,55*
PLN 278,66
za szt.
od 2 szt.
PLN 221,66*
PLN 272,64
za szt.
od 5 szt.
PLN 212,20*
PLN 261,01
za szt.
od 10 szt.
PLN 209,29*
PLN 257,43
za szt.
od 20 szt.
PLN 205,53*
PLN 252,80
za szt.
* Ceny oznaczone gwiazdką są cenami netto i nie zawierają obowiązującej stawki VAT.
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorstw, osób prowadzących działalność gospodarczą i wykonujących wolne zawody.