Kategorie
»O MercateoWitamy! Login
Moje Mercateo
Koszyk zakupów
 
 
 Wpływ epidemii koronawirusa na stabilność łańcucha dostaw. Aktualne informacje

Adjustable Under-Desk Foot Rest


Liczba:  szt.  
Informacje o produktach
Product Image
Product Image
Nr artykułu:
     1091E-186-1677
Producent:
     StarTech.com
Nr producenta:
     FTRST1
EAN/GTIN:
     0065030872638
Słowa kluczowe:
Biurko na 4 nogach
Podnóżek
Podnóżki
Podstawa pod nogami
Regulacja pochylenia = Tak
Wysokość = 95mm
Długość = 505mm
Szerokość = 360mm
Kolor = Czarny
Masa = 3kg
Maksymalna wysokość = 123mm
Minimalna wysokość = 95mm

Ftrst1 Podnóżek Regulowany podnóżek zwiększa komfort i wydajność pracy dzięki ergonomicznej pozycji przez cały dzień. Jest to ekonomiczny sposób na modyfikację stacji roboczej. Możesz dostosować podpórkę pod stopy do swojej najwygodniejszej pozycji, łatwo regulując wysokość i kąt w dowolnym momencie. Regulowane funkcje zapewniają większy komfort Prawidłowe ułożenie stóp i pleców zapewnia większy komfort podczas pracy przez cały dzień. Podnóżek pomaga zachować lepszą postawę poprzez dostosowanie konfiguracji pracy. W podnóżce znajduje się duża platforma, która została zaprojektowana z myślą o szerokiej gamie potrzeb użytkowników. Jego wymiary są idealnie dopasowane do rozmiaru 18 cali x 14 cali (45 cm x 35 cm) zapewnia wygodę na co dzień, a także umożliwia łatwe dopasowanie do biurka. Wysokość podpórki pod stopy można szybko regulować w zakresie od 3,7 cala do 4,8 cala. Wystarczy nacisnąć platformę, aby ustawić kąt nachylenia oparcia dla stopy w dwóch położeniach: Od 0° do 15° i od 0° do 30°. Te regulowane funkcje umożliwiają dostosowanie stanowiska pracy do indywidualnych potrzeb, zapewniając większy komfort pracy. Zwiększ ruch w pozycji siedzącej Ruchome wzornictwo pozwala ćwiczyć stopy do przodu i do tyłu, co pomaga rozciągać kostki i cielęta. Podnóżek podnosi stopy, aby poprawić krążenie krwi i zmniejszyć zmęczenie. Antypoślizgowa, gumowana powierzchnia Gumowana powierzchnia podestu zapobiega zsunięciu się stóp z podnóżka. Funkcja masażu pomaga zmniejszyć wstrząsy stóp podczas długotrwałej pracy. Produkt FTRST1 jest objęty 2-letnią gwarancją i bezterminowym, bezpłatnym wsparciem technicznym firmy StarTech.com Cechy i zalety • Ten regulowany podnóżek Zapewnia większy komfort Pracy • Duże platformy o wymiarach 18 cali x 14 cali (45 cm x 35 cm) spełnia wiele różnych wymagań • regulowana wysokość od 3,7 cala do 4,8 cala (od 9,5 cm do 12,3 cm) • łatwa regulacja kąta nachylenia (15°/30°) zapewnia wygodne dopasowanie • używaj rolek platformy i nierówności powierzchni, aby poprawić krążenie i zwiększyć stopę masującą • Nieantypoślizgowa, gumowana powierzchnia Zastosowania • Idealny dla pracowników biurowych w obiektach handlowych, biznesowych i instytucjonalnych, aby zapewnić komfort podczas siedzenia • Korzystaj z niej w domowym biurze, aby zapewnić większą ergonomię Co znajduje się w opakowaniu? • Podnóżek • Skrócona instrukcja obsługi Odpowiedzi na często zadawane pytania: Czy podnóżek ma regulowaną wysokość? Tak, podnóżek można regulować w zakresie wysokości od 3,7 do 4,8 cala (od 9,5 cm do 12,3 cm)
Dalsze słowa kluczowe: Podstawy pod nogami, biurko na 4 nogach, 1861677, Artykuły biurowe, Meble i akcesoria biurowe, Startech, FTRST1
Przegląd warunków1
Termin dostawy
Stan magazynu
Cena
Jest w magazynie Jest w magazynie
od PLN 252,82*
  
Cena obowiązuje od 10 szt.
Wybierz osobiście warunki zakupu
Poleć artykułZapamiętaj artykuł
Ceny ruchome
Liczba zamawianego produktu
Netto
Brutto
Jednostka
1 szt.
PLN 269,72*
PLN 331,76
za szt.
od 2 szt.
PLN 266,15*
PLN 327,36
za szt.
od 5 szt.
PLN 257,03*
PLN 316,15
za szt.
od 10 szt.
PLN 252,82*
PLN 310,97
za szt.
* Ceny oznaczone gwiazdką są cenami netto i nie zawierają obowiązującej stawki VAT.
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorstw, osób prowadzących działalność gospodarczą i wykonujących wolne zawody.