Kategorie
»O MercateoWitamy! Login
Moje Mercateo
Koszyk zakupów
 
 

Karteczki samoprzylepne, ilość: 3, Mieszany, 76 x 76mm


Liczba:  opakowanie  
Informacje o produktach
Product Image
Product Image
Nr artykułu:
     1091E-1938253
Producent:
     3M
Nr producenta:
     EXT33M-3-UKSP
EAN/GTIN:
     0638060270493
Słowa kluczowe:
Notes samoprzylepny
Bloczek samoprzylepny
Bloczki samoprzylepne
Notesy samoprzylepne
Kolor = Mieszany
Liczba karteczek = 3
Długość karteczki = 76mm
Szerokość karteczki = 76mm
Seria = 3M Post-it Extreme

• przykleja się do teksturowanych powierzchni i w trudnych warunkach • wodoodporny, Durable i zapisywalny • do pracy w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz w wysokich i niskich temperaturach ( do suchej powierzchni, aby utrzymać ją w mokrych warunkach) • wykonane z niezwykle wytrzymanego papieru Dura-Hold™ i kleju, usuwają je bez problemu • nie zaleca się stosowania na papierze lub do długopisów żelowych • zawiera 3 żółte, zielone, Orange 76 mm x 76 mm Gdy warunki sprawiają, że komunikacja jest trudna, funkcja Post IT® Extreme Notes ułatwia pozostawianie notatek i przypomnień, dzięki czemu można Get Duty. Notatki post-it(R) Extreme są wodoodporne, odporne na działanie wysokich i niskich temperatur otoczenia i pozostają w pomieszczeniu i na zewnątrz — dzięki czemu Twoje wiadomości są zawsze i wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Wykonany z papieru Dura Hold™ i kleju. Te uwagi będą się utrzymywać w wysokich, niskich i mokrych warunkach i będą przylegać do twardych i teksturowanych powierzchni, takich jak beton, surowe i malowane drewno i Tile. Notatki post-it(R) Extreme są przechowywane w trudnych warunkach, aby uniknąć błędów w komunikacji i przeróbce, ponieważ niezależnie od warunków, w jakich każde zadanie powinno być dobrze wykonane. Upewnij się, że Twoja wiadomość jest widoczna z uwagą, która jest przyklejona w trudnych warunkach.
Dalsze słowa kluczowe: Kostka samoprzylepna, Kostki samoprzylepne, Karteczki samoprzylepne, Kartki samoprzylepne, bloczek samoprzylepny 76x76mm, bloczek samoprzylepny, post-it bloczek samoprzylepny, 1938253, Artykuły biurowe, Archiwizacja dokumentów, Post-It, EXT33M3UKSP
Przegląd warunków1
Termin dostawy
Stan magazynu
Cena
od PLN 34,24*
  
Cena obowiązuje od 50 opakowania
1 opakowanie zawiera 3 szt. (od PLN 11,41334* za szt.)
Wybierz osobiście warunki zakupu
Poleć artykułZapamiętaj artykuł
Ceny ruchome
Liczba zamawianego produktu
Netto
Brutto
Jednostka
1 opakowanie
PLN 37,08*
PLN 45,61
za opakowanie
od 5 opakowania
PLN 36,03*
PLN 44,32
za opakowanie
od 10 opakowania
PLN 35,60*
PLN 43,79
za opakowanie
od 50 opakowania
PLN 34,24*
PLN 42,12
za opakowanie
* Ceny oznaczone gwiazdką są cenami netto i nie zawierają obowiązującej stawki VAT.
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorstw, osób prowadzących działalność gospodarczą i wykonujących wolne zawody.