Kategorie
»O MercateoWitamy! Login
Moje Mercateo
Koszyk zakupów
 
 

Etykieta czarna z nadrukiem, 120 szt., RS PRO Calibrated


Liczba:  paczka  
Informacje o produktach
Product Image
Product Image
Nr artykułu:
     1091E-496-401
Producent:
     RS Pro
Nr producenta:
     496401
EAN/GTIN:
     5056111906071
Słowa kluczowe:
Etykiety laboratoryjne
Etykieta laboratoryjna
Etykiety organizacyjne
Etykieta ostrzegawcza
Typ mocowania = Klej
Kolor tekstu = Czarny
Kolor tła = Srebro
Ilość paczek = 120
Długość = 40mm
Szerokość = 15mm
Wiadomość tekstowa = Calibrated

RS Pro widoczne i częściowo laminowane. RS Pro miękka folia aluminiowa z wyraźnym drukowanym tekstem i miejscem na pisanie własnego tekstu za pomocą długopisu lub innego atramentu spirytusowego. Etykiety samoprzylepne mogą być stosowane w różnych branżach w celu spełnienia wszystkich wymogów dotyczących etykietowania, takich jak organizacja i przeprowadzanie procesów kontroli jakości. Durable Printed lays (trwałe etykiety z nadrukiem) charakteryzują się doskonałą odpornością na łagodne kwasy, zasady, najczęściej stosowane oleje naftowe, smary i rozpuszczalniki alifatyczne. Charakterystyka i zalety. częściowo laminowany zapis – na etykiecie Tekst może być napisany lub wpisany na etykiecie pozostawia wzór tablicy kontrolnej po usunięciu wysokiej jakości wydruki na etykietach, które idealnie nadają się do oznaczania zgodności z normami bezpieczeństwa i jakości zakres temperatur od -20°C do +70°C. Kto używa tych etykiet?. technicy laboratoryjni do przejrzystego etykietowania sprzętu przeszkoleni, kompetentni testerzy PAT (test urządzeń przenośnych) to badanie urządzeń elektrycznych i sprzętu, które zapewnia ich bezpieczne użytkowanie. Przepisy dotyczące energii elektrycznej w miejscu pracy 1989 wymagają, aby wszelkie urządzenia elektryczne, które mogą spowodować obrażenia, były utrzymywane w bezpiecznym stanie. elektrycy i hydraulicy do obsługi, konserwacji i kontroli sprzętu osobiste zapewnienie jakości (QA) – kontrola jakości produktów wytwarzanych. Dlaczego należy używać etykiet kalibracyjnych?. Ważne jest, aby wszystkie narzędzia i urządzenia były regularnie kalibrowane w celu zapewnienia dokładności pomiarów. Kalibracja daje pewność, że przyrządy nadal działają prawidłowo i są zgodne ze specyfikacjami producenta. Jeśli urządzenie nie jest skalibrowane, pomiary i odczyty mogą być nieprawidłowe, co oznacza, że od ostatniego testu kalibracji konieczne może być przywołanie wszystkich produktów. Korzystając z etykiet kalibracyjnych, wiesz, kiedy przeprowadzić ponowną kalibrację sprzętu. Zastosowania. zdrowie i bezpieczeństwo zapewnienie jakości (etykietowanie kontrolne) naklejki z instrukcjami biżuteria kosmetyki elektroniczny Testowanie PAT medycyna handel żywnością Produkcja Konserwacja Laboratorium Elektryka Produkcja Biotech przemysł Warehouse. RS Pro. RS Pro to nasza oferta marek i oferuje szeroki wybór wysokiej jakości, atrakcyjnej oferty produktów. Każdy produkt RS Pro został rygorystycznie przetestowany pod kątem zgodności z wymagającymi normami branżowymi, co oznacza, że RS Pro Seal of Approval jest dostępny tylko wtedy, gdy jesteśmy pewni swojej wyjątkowej jakości, co oznacza, że możesz być pewny.
Dalsze słowa kluczowe: Etykiety ostrzegawcze, etykieta ostrzegawcza, 496401, Artykuły biurowe, Etykietowanie, bindowanie i laminowanie, Etykiety magnetyczne i samoprzylepne do druku, RS PRO, 7820422
Przegląd warunków1
Termin dostawy
Stan magazynu
Cena
Jest w magazynie Jest w magazynie
od PLN 64,40*
  
Cena obowiązuje od 20 paczki
1 paczka zawiera 120 szt. (od PLN 0,53667* za szt.)
Wybierz osobiście warunki zakupu
Poleć artykułZapamiętaj artykuł
Ceny ruchome
Liczba zamawianego produktu
Netto
Brutto
Jednostka
1 paczka
PLN 80,04*
PLN 98,45
za paczka
od 10 paczki
PLN 67,85*
PLN 83,46
za paczka
od 20 paczki
PLN 64,40*
PLN 79,21
za paczka
Akcesoria
Akcesoria dostępne w naszym asortymencie:
Rodzaj
Fotografia
Artykuł
Producent/nr
Cena
Akcesoria
edding
4-8404001
od PLN 12,62*
* Ceny oznaczone gwiazdką są cenami netto i nie zawierają obowiązującej stawki VAT.
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorstw, osób prowadzących działalność gospodarczą i wykonujących wolne zawody.