Kategorie
»O MercateoWitamy! Login
Moje Mercateo
Koszyk zakupów
 
 

Fib Opt. Patch Cord. ST to SCMultimode. OM2. 50/125 Á. Dup. ST-SC


Liczba:  szt.  
Informacje o produktach:
Fib Opt. Patch Cord. ST to SCMultimode. OM2. 50/125 Á. Dup. ST-SC
Fib Opt. Patch Cord. ST to SCMultimode. OM2. 50/125 Á. Dup. ST-SC
Nr artykułu:
     2005-DK-2512-02
Producent:
     DIGITUS
Nr producenta:
     DK-2512-02
EAN/GTIN:
     4016032248613
Słowa kluczowe:
Światłowodowy kabel krosowy
Pipeta z podziałką
Pipety z podziałką
Brak szczegółowego opisu dla tego artykułu.
Oferty (3)
Termin dostawy
Stan magazynu
Wysyłka
Cena ruchoma
Cena jednostkowa
^
PLN 15,00*
od PLN 15,35*
PLN 18,00*
Magazyn 2005
PLN 19,00*
od PLN 21,28*
PLN 24,66*
PLN 12,90*
od PLN 22,99*
PLN 25,59*
Ceny: Magazyn 2005
Liczba zamawianego produktu
Netto
Brutto
Jednostka
1 szt.
PLN 24,66*
PLN 30,33
za szt.
od 5 szt.
PLN 22,99*
PLN 28,28
za szt.
od 10 szt.
PLN 22,49*
PLN 27,66
za szt.
od 20 szt.
PLN 21,82*
PLN 26,84
za szt.
od 50 szt.
PLN 21,28*
PLN 26,17
za szt.
Stan magazynu: Magazyn 2005
Wysyłka: Magazyn 2005
Wyświetl szczegółowe informacje o stanie magazynu.
Wartość zamówienia
Wysyłka
od PLN 0,00*
PLN 19,00*
od PLN 1 100,00*
Dostawa bezpłatna
Zasady zwrotu artykułu: Magazyn 2005
Anulowanie, wymiana lub zwrot tego artykułu są wykluczone.
Okres gwarancyjny wg Ogólnych Warunków Handlowych pozostaje niezależny od podanych praw do zwrotu.
* Ceny oznaczone gwiazdką są cenami netto i nie zawierają obowiązującej stawki VAT.
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorstw, osób prowadzących działalność gospodarczą i wykonujących wolne zawody.
© 1999-2018 Mercateo Polska Sp. z o.o.