Kategorie
Konto
Zaloguj się / zarejestruj
Koszyk zakupów
 
 
 >  > Artykuł

Lejek PP RS PRO


Liczba:  szt.  
Informacje o produktach
Product Image
Product Image
Additonal Images
Additonal Images
Additonal Images
Additonal Images
Additonal Images
Nr artykułu:
     3MTJS-2632637
Producent:
     RS Pro
Nr producenta:
     2632637
EAN/GTIN:
     5056111971604
Słowa kluczowe:
Plastikowy lejek
Plastikowe lejki
Specjalny lejek
Specjalne lejki
LEJEK PP RS PROZa pomocą tego zestawu pięciu lejków można dokładnie dozować dowolny płyn, z którym pracujesz. Mają wymiary od 60 mm do 140 mm i gniazda wewnątrz siebie, co ułatwia przechowywanie. Jasny Orange w kolorze, są łatwe do znalezienia w warsztacie lub garażu. Do precyzyjnego nalewania każdy lejek ma mały uchwyt, który zapewnia kontrolę i stabilność. Wykonane z wytrzymałego polipropylenu lejki są lekkie i Durable, co zapewnia dodatkową wygodę i niezawodność. Materiał jest mocny, co oznacza, że lejki są nietłukące w normalnych warunkach użytkowania. Nasz zestaw lejków RS Pro został przetestowany pod kątem spełnienia rygorystycznych norm bezpieczeństwa i jakości. Pozwala szybko i dokładnie wylać olej silnikowy, benzynę, olej napędowy i olej przekładniowy, co czyni go szczególnie przydatnym dla mechaników samochodowych. Idealnie nadaje się również do pomiaru płynów w środowiskach budowlanych i innych zastosowaniach przemysłowych.Charakterystyka i zalety• zestaw pięciu lejków • wykonane z polipropylenu • pięć lejków o różnych rozmiarach – wymiary 60 mm, 80 mm, 100 mm, 125 mm, 140 mm • mały uchwyt na obręczy TOP • Nietłukący się w regularnym użyciuRS ProRS Pro to nasza marka i oferuje szeroką gamę wysokiej jakości, atrakcyjnych produktów, które oferują większy wybór. Każdy element każdego produktu RS Pro, cieszący się zaufaniem inżynierów z całego świata, został rygorystycznie przetestowany pod kątem wysokich standardów branżowych Są one dostępne tylko w RS Pro Seal of Approval, jeśli jesteśmy pewni ich wyjątkowej jakości, co oznacza, że możesz być pewny siebie.
Dalsze informacje:
Materiał:
PP
Dalsze słowa kluczowe: Lej, Leje, Lejek, Lejki, Zestaw lejków, 2632637, Technika pomiarowa, Wyposażenie laboratorium, RS PRO
Przegląd warunków1
Termin dostawy
Stan magazynu
Cena
PLN 61,74*
Wybierz osobiście warunki zakupu
Poleć artykułDodaj do listy zakupów
Ceny ruchome
Liczba zamawianego produktu
Netto
Brutto
Jednostka
1 szt.
PLN 61,74*
PLN 75,94
za szt.
od 2 szt.
PLN 61,39*
PLN 75,51
za szt.
od 5 szt.
PLN 60,06*
PLN 73,87
za szt.
od 10 szt.
PLN 58,11*
PLN 71,48
za szt.
od 20 szt.
PLN 56,17*
PLN 69,09
za szt.
od 3000 szt.
PLN 52,32*
PLN 64,35
za szt.
Akcesoria
Akcesoria dostępne w naszym asortymencie:
Rodzaj
Fotografia
Artykuł
Producent/nr
Cena
Akcesoria
Pressol
07 623
PLN 61,87*
Akcesoria
RS Pro
674358
PLN 114,20*
Akcesoria
RS Pro
674364
PLN 208,47*
Akcesoria
RS Pro
4001063
PLN 372,51*
Akcesoria
RS Pro
8517503
PLN 115,85*
* Ceny oznaczone gwiazdką są cenami netto i nie zawierają obowiązującej stawki VAT.
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorstw, osób prowadzących działalność gospodarczą i wykonujących wolne zawody.