Kategorie
»O MercateoWitamy! Login
Moje Mercateo
Koszyk zakupów
 
 

Lexmark MarkNet N8350 Wewnętrzny Sieć bezprzewodowa LAN serwer druku


Liczba:  szt.  
Informacje o produktach
Lexmark MarkNet N8350 Wewnętrzny Sieć bezprzewodowa LAN serwer druku
Lexmark MarkNet N8350 Wewnętrzny Sieć bezprzewodowa LAN serwer druku
Nr artykułu:
     CIPL9-24804246
Producent:
     Lexmark
Nr producenta:
     27X0310
EAN/GTIN:
     7346465690640
Słowa kluczowe:
Serwer wydruku
Printserver
Router WLAN
Router Wi-Fi
Drukowanie w sieci Wi-Fi i bezpośrednie drukowanie z wykorzystaniem technologii NFC

Bezprzewodowy serwer druku MarkNet N8350 z funkcją NFC uzupełnia urządzenia Lexmarka o łączność 802.11b/g/n poprzez infrastrukturę sieciową oraz opcję bezpośredniego połączenia dla użytkowników urządzeń mobilnych.

Funkcje

Łączenie użytkowników w sieci

Funkcja bezprzewodowego serwera druku uzupełnia urządzenia Lexmarka o łączność 802.11b/g/n i można ją skonfigurować jako część infrastruktury sieciowej.

Obsługa drukowania bezpośredniego

Obsługa aplikacji Lexmark Mobile Direct pozwala użytkownikom smartfonów, tabletów i notebooków drukować bezprzewodowo bez konieczności poświęcania czasu na konfigurowanie dostępu do sieci. Lexmark Mobile Direct to kluczowa część inteligentnego ekosystemu urządzeń wielofunkcyjnych Lexmark.

Drukowanie jednym dotknięciem przez NFC

Z łatwością można utworzyć bezpośrednie, niewymagające sieci połączenie między urządzeniem mobilnym z systemem Android a drukarką lub urządzeniem wielofunkcyjnym Lexmarka. Wystarczy zainstalować aplikację Lexmark Mobile Print w urządzeniu z systemem Android i dotknąć nim etykiety NFC Lexmarka, a wówczas aplikacja Lexmark Mobile Direct automatycznie ustanowi ścieżkę połączenia drukarki z urządzeniem.

Większe bezpieczeństwo

Ochrona przed włamaniami do sieci bezprzewodowej i podsłuchami dzięki szyfrowaniu WEP (klucz 64- i 128-bitowy) oraz zastosowaniu protokołów WPA2™ Personal i WPA2™ Enterprise. Uwzględnioną w produkcie obsługę protokołu IPsec można zastosować zarówno w sieciach IPv4, jak i IPv6 TCP/IP do szyfrowania i uwierzytelniania komunikacji na poziomie sieci, a wbudowany protokół SNMPv3 obsługuje zaszyfrowane i uwierzytelnione przesyłanie danych administracyjnych, co pozwala na ochronę zdalnej konfiguracji i komunikatów o stanie urządzenia.

Instalacja i sterowanie

Instalacja jest łatwa, bez względu na to, czy przeprowadzana jest wewnętrznie, za pomocą zewnętrznego adaptera karty czy przez połączenie USB. Wbudowana strona WWW umożliwia administratorom uaktualnianie oprogramowania sprzętowego urządzenia oraz dostęp do jego ustawień za pomocą przeglądarki internetowej. Pozwala to na łatwe monitorowanie stanu urządzenia i zmianę jego ustawień domyślnych.

Uwagi

Do bezpośredniego bezprzewodowego drukowania niezbędne może być zainstalowanie w urządzeniu mobilnym odpowiedniej aplikacji lub oprogramowania drukującego. Działanie komunikacji bezprzewodowej zależy od czynników fizycznych i odległości od drukarki. Gdy urządzenie mobilne jest bezpośrednio połączone z drukarką, dostęp do treści wymagających połączenia z Internetem (np. stron WWW, dokumentów w chmurze) może nie być obsługiwany w trybie Lexmark Mobile Direct. Urządzenie mobilne musi obsługiwać drukowanie za pośrednictwem funkcji NFC, aby możliwe było drukowanie za jednym dotknięciem. Aplikacja Lexmark Mobile Print jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play.
Dalsze informacje:
Opis ogólny
Wewnętrzny
Tak
Pakowanie danych
Wymiary opakowania (SxGxW)
152 x 216 x 38 mm
Waga wraz z opakowaniem
232 g
Protokoły
Obsługiwane protokoły sieciowe
TCP/IP IPv4, TCP/IP IPv6, TCP, UDP
Protokoły zarządzające
HTTP, HTTPs (SSL/TLS), SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3, WINS, SLPv1, IGMP, BOOTP, RARP, APIPA (AutoIP), DHCP, ICMP, DNS, DDNS, mDNS, ARP, NTP, Telnet, Finger
Zarządzanie przez stronę www
Tak
Oprogramowanie
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac
Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks
Obsługiwany systemy operacyjne Linux
Tak
Sieć komputerowa
Typ polaczenia sieciowego
Sieć bezprzewodowa LAN
Standardy komunikacyjne
IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n
Tempo transferu danych Wireless LAN
72 Mbit/s
Zasięg bezprzewdowego router'a
45.7 m
Szyfrowanie / bezpieczeństwo
LEAP,MD5,MSCHAPv2,PEAP,SNMP,SSL/TLS,WEP,WPA2
Pasmo częstotliwości
2.4 GHz
Przegląd warunków1
Termin dostawy
Stan magazynu
Cena
od PLN 589,57*
  
Cena obowiązuje od 10 szt.
Wybierz osobiście warunki zakupu
Poleć artykułZapamiętaj artykuł
Ceny ruchome
Liczba zamawianego produktu
Netto
Brutto
Jednostka
1 szt.
PLN 598,36*
PLN 735,98
za szt.
od 2 szt.
PLN 593,09*
PLN 729,50
za szt.
od 5 szt.
PLN 591,33*
PLN 727,34
za szt.
od 10 szt.
PLN 589,57*
PLN 725,17
za szt.
* Ceny oznaczone gwiazdką są cenami netto i nie zawierają obowiązującej stawki VAT.
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorstw, osób prowadzących działalność gospodarczą i wykonujących wolne zawody.