Home » Aktualności

Aktualności

Srebrna Nagroda EcoVadis dla Mercateo

Grupa Mercateo, operator platform B2B w Europie mercateo.com oraz unite.eu, została wyróżniona, już po raz kolejny, srebrnym statusem EcoVadis za działania CSR. Tym samym Firma Mercateo znalazła się wśród 18% najlepszych certyfikowanych przedsiębiorstw w swojej branży.

Konferencja PROCON/POLZAK 2019

Zmienność i nieprzewidywalność otaczającego nas świata oraz postępująca cyfryzacja kolejnych obszarów działalności przedsiębiorstw była tematem przewodnim szóstej edycji konferencji zakupowej PROCON/POLZAK 2019. W dwudniowym wydarzeniu odbywającym się w Warszawie wzięło udział ponad 530 uczestników. Ta liczba podkreśla tym samym ważną rolę działu zakupów w każdym przedsiębiorstwie, jak również chęć poznawania najnowszych trendów i wymiany wzajemnych doświadczeń w tym zakresie.

Mercateo – innowacyjny kanał dystrybucji dla sektora B2B

Tak brzmiało motto pierwszego Śniadania biznesowego dla dostawców organizowanego przez Mercateo Polska przy współpracy z AHK. Śniadanie w kameralnym gronie ponad dwudziestu uczestników w przepięknych wnętrzach Pałacu Bonerowskiego stworzyło niesamowitą atmosferę do wysłuchania prelekcji oraz dyskusji o nowoczesnych możliwościach sprzedaży, szansach oraz obawach, jakie pojawiają się przy wdrażaniu nowych rozwiązań.

3rd CEE e-Procurement Summit 2019

This spring, based on the success of the first 2 years, Mercateo is organising the 3rd CEE e-Procurement Summit in Slovakia. The conference will once again address procurement experts in Central and Eastern Europe, with a special focus on digitalisation in indirect procurement.

SAP Ariba i Mercateo współpracują przy wprowadzeniu Spot Buy w Europie

SAP Ariba ogłosiła dzisiaj strategiczne partnerstwo z Mercateo AG przy wprowadzeniu SAP Ariba Spot Buy w Europie. Ta współpraca zapowiada transformację zakupówad hoc dla przedsiębiorstw w całej Europie, zapotrzebowania nabywcy będą odpowiednio dopasowywane do ofert na skutecznym i wiarygodnym rynku cyfrowym, aby stworzyć łatwe, bardziej przejrzyste procesy, które zapewnią elastyczność i oszczędności dla działów zakupów, jak również nowe możliwości dla dostawców.

E- Procurement – Szczyt Europy Środkowo-Wschodniej 2017

6 kwietnia 2017 w słowackim Samorin dwunastu prelegentów - międzynarodowych ekspertów, jak i doświadczonych menadżerów oraz ponad stu uczestników z siedmiu krajów dyskutowało o optymalizacji procesów zakupowych i ich cyfryzacji. Pomimo dużej różnorodności, stało się jasne: wyzwania przed jakimi stoją eksperci działów zakupów i zaopatrzenia na Słowacji, Węgrzech, w Czechach, Rumunii, jak i w Polsce , Austrii, i Niemczech są w dużej mierze takie same.

Nowe infrastruktury zmieniają systemy zakupowe

11. listopada 2014 w Sky-Lounge berlińskiego E-werk odbył się 2. Executive Summit Mercateo. Na zaproszenie Mercateo odpowiedzieli znani przedstawiciele niemieckiej gospodarki i nauki, którzy pojawili się na spotkaniu, aby wziąć udział w rozmowach odnośnie przyszłości sprzedaży online, zgodnie z myślą przewodnią szczytu: „Feel the Future of Dynamic Procurement“.