Home » Proces rekrutacji


Keyvisual Bewerbungsprozess PL

Analiza podania i konsultacja z działem specjalistycznym

Po otrzymaniu i przeanalizowaniu Twojego podania przez Dział Kadr oraz dział, do którego odnosi się Twoja aplikacja, zostanie podjęta decyzja dotycząca dalszego postępowania.

Telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna i spotkanie z kandydatem

Zainteresowała nas Twoja aplikacja , dlatego chcemy poznać Cię osobiście. W trakcie rozmowy telefonicznej z kierownikiem Działu Kadr masz okazję ponownie przedstawić swój życiorys i jednocześnie dowiedzieć się więcej o pracy dla Mercateo. Rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy pozwoli Ci zapoznać się z przyszłym kierownictwem i współpracownikami oraz zyskać wgląd w przyszłe miejsce pracy.

Po rozmowie

Gratulacje! Rozmowa z Tobą i posiadane przez Ciebie kwalifikacje przekonały nas, że dobrze pasujesz do naszego zespołu. Najpóźniej 7 dni po rozmowie otrzymasz od nas drogą e-mail propozycję zawarcia umowy. Nawet jeśli rozmowa nie przebiegła zgodnie z naszymi oczekiwaniami, otrzymasz od nas odpowiednie powiadomienie do 7 dni.

Więcej pytań i odpowiedzi dot. procesu rekrutacji

Jakie dokumenty mam przedłożyć w trakcie rekrutacji? Dokumentem, który najlepiej przedstawi nam  Twoją osobę i umożliwi jej szczegółową analizę, jako odpowiedniego współpracownika Mercateo, jest List Motywacyjny. Twój życiorys pozwoli nam zapoznać się z Twoją dotychczasową ścieżką edukacyjną i zawodową, podczas której nabyłeś/aś swoje kwalifikacje. Świadectwa i referencje dopełnią Twoją aplikację.

Gdzie i w jaki sposób mogę zgłosić swoją kandydaturę? Prosimy skorzystać z zakładki Kariera, aby zgłosić swoją kandydaturę.

W jakim formacie powinny być przesłane dokumenty? W celu bezproblemowego opracowania i przekazania Twojej aplikacji, prosimy o przesyłanie dokumentów w formacie PDF. Darmowy program do tworzenia dokumentów w tym formacie znajduje się m.in. pod http://www.pdfforge.org/pdfcreator.

Jakiego kandydata szuka Mercateo? Mercateo oferuje szerokie perspektywy  zarówno dla pracowników posiadających doświadczenie zawodowe, jak i dla rozpoczynających karierę, absolwentów, studentów i praktykantów. Ważne, aby nowy współpracownik pasował do profilu firmy i posiadał odpowiednie kwalifikacje.

Czy mogę zachować swój proces rekrutacji i wrócić do niego później? Aby kandydować na dowolne stanowisko, wystarczy jednorazowa rejestracja w naszym systemie zarządzania rekrutacjami. W każdej chwili możesz zachować swój obecny proces rekrutacji. Korzystając z danych dostępu możesz kontynuować swoją rekrutację  później.

W razie pytań, napisz do nas pod praca@mercateo.com.pl