Słowa kluczowe:
Tor wyścigowy
Tory wyścigowe
tor wyścigowy
DIG132 Ford Capri Zakspeed Turbo „Würth-Zakspeed-Team, nr 2” Światło przednie, tylne i stop Ford Capri – absolutny hit na torze wyścigowym Ford Capri był nie tylko popularnym pojazdem na drogach publicznych – przez długi czas jego domem był również tor wyścigowy. Capri odniósł szczególny sukces w wyścigowych mistrzostwach Niemiec. W 1981 roku zespół Würth-Zakspeed wygrał klasyfikację generalną z Fordem Capri. Klaus Ludwig był w stanie wygrać 10 z 14 wyścigów iw końcu został bez wątpienia zwycięzcą w klasyfikacji generalnej. W 1982 roku Capri był używany w 4 wyścigach, zanim został zastąpiony przez następcę, Forda C100. Historyczny klasyk na Twój tor wyścigowy Wkrótce Carrera DIGITAL 132 Ford Capri Zakspeed Turbo „Würth-Zakspeed-Team, No.2” w skali 1:32 będzie ścigał się po torze wyścigowym na Twoim domowym torze wyścigowym i pokonywał własne zakręty. Wyposażony w światła przednie, tylne i stopu, samochód do gry może pokonywać długodystansowe wyścigi w ciemność, nawet w małym formacie. Pojazd może być kodowany i sterowany cyfrowo. Ford Capri imponuje niesamowitą frajdą z wyścigów dla miłośników zabytkowych pojazdów. Uwaga! Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Jeśli możemy poprawić go dzięki Tobie, prosimy o kontakt. Dane techniczne: Klasa wiekowa: Od 8 lat · Nazwa modelu: Zespół Ford Capri Zakspeed Turbo Würth Zakspeed, nr 2 · Skala: 1:32 · System torów wyścigowych: DIGITAL 132 · Wykonanie modelu: RtR Dostawa obejmuje: Samochód, kil prowadzący, 2 zapasowe młynki, Instrukcja obsługi

za szt.
* Ceny oznaczone gwiazdką są cenami netto i nie zawierają obowiązującej stawki VAT.
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorstw, osób prowadzących działalność gospodarczą i wykonujących wolne zawody.